Mikrocip’li İnsan, Mikrocip’li Hayvan Dolu Yeni Dünya Düzeni

Mikrocip’li İnsan, Mikrocip’li Hayvan Dolu Yeni Dünya Düzeni

BİR HABER:

Evcil hayvanlara CİP uygulamasıyla ilgili sürenin sona ermesine 3 hafta kaldı.

Ülke genelinde ise toplam 687 bin 851 evcil hayvan, MİKROCİP takılıp pasaport düzenlenerek Ev Hayvanı Kayıt Sistemi’ne (PETVET) tanımlandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ‘Kedi, Köpek ve Gelinciklerin Kimliklendirilmesi ve Kayıt Altına Alınmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül, ülke genelindeki CİPLEME oranının yüzde 95’e ulaştığını,

Evcil hayvanlarına MİKROCİP taktırmayan hayvan sahiplerinin 1 Ocak 2023 itibarıyla ceza ödemek zorunda kalacaklarını söyledi.

“Eğer bu işlemi yapmazlarsa yılbaşından sonra hayvan başına 3 bin 469 TL gibi bir rakam ödeyerek, CİP taktırıp, kimliklendirme zorunluluğu olacak.

Herkesi bu konuda duyarlı olup bir an önce hayvanını kimliklendirmek için, CİP takmak ve diğer işlemleri yapmak için ilgili yerlere götürmeye davet ediyorum” diye konuştu.

Özel veterinerler tarafından 160 TL karşılığında takılan MİKROCİP, il ve ilçe tarım müdürlüklerinde 86 TL’ye uygulanıyor. (Habertürk com – 09 Aralık 2022)

Değerli kardeşlerim ve Davetçi gençler

Bu haberle birlikte size “Ümraniye Veteriner Kliniği” web sitesinden aldığım şu tadımlık bilgiyi de vermek isterim.

Mikrocip Ne İşe Yarar?

“Benzersiz bir kimlik numarası taşıyan, bir aygıttır. Bir radyo frekansı tanımlaması olan transponderidir.

Mikroçip, veteriner ya da barınaklar tarafından tarandığı zaman kimlik numaralarına erişim sağlanır.

Pile ihtiyaç yoktur ve hareketli bir parça değildir.

Deri altına ENJEKTE EDİLMESİNİN ardından günlük yaşamına devamı sağlanır.

Mikroçip evcil hayvanların, sahipleriyle tekrar buluşmasına da aracı olabilen bir uygulamadır..”

Muhterem kardeşlerim burada da okuduğunuz gibi uygulama “Deri altına ENJEKTE EDİLME” suretiyle yapılmakta..

Devletin mecbur ettiğini bu uygulama sanırım çok insan tarafından, “Gayet güzel ve faydalı bir şey..” olarak görülebilir yada kabul edilebilir..

Ama bir hakikat var ki, bugün hayvanlara (kanun zoruyla) ENJEKTE EDİLEN bu uygulama, yarın yani 5-10 yıl içinde yine kanun zoruyla İNSANLARA DA uygulanmaya başlanırsa şaşırmayın.

Çünkü, Transhumanizmin sahibi, şeytana tapan KÜRESELCİ sermaye sahiplerinin, NESNELERİN İNTERNETİ denilen büyük projesi bunu gerektiriyor.

Bu projeni tüm dünyada YERLEŞİK HALE GELMESİ için belirledikleri tarih ise 2045 yılıdır.

Nihai amaçları ise “İnternet üzerinden ellerindeki KUMANDA araçları ile MİKROCİP takılan her nesneye (hayvan, insan, eşya vs.) KUMANDA ETMEK, köleleri olarak kullanmaktır.”

Örneğin, bu uygulama ile MİKROCİP takılmış “Tam tesettürlü bir bayanı sokak ortasında KUMANDA ile anadan üryan soyundura bilirler..”

Anotomik yapısı ve uygulamalara verdiği tepkiler itibariyle insana en yakın mahluk dedikleri CİP TAKILMIŞ FARELER üzerinde yaptıkları deneylerde % 100 başarı elde ettiklerini itiraf ediyorlar.

Kardeşlerim ve Davetçi gençler

Sizlerden ricam şahsi web sitem “www bekiryetginbal com” da bulunan “Nesnelerin İnterneti ve Sokak Köpekleri” başlıklı makalemi Allah rızası için bir kere okumanızdır..

Rabbimiz; Hira mağarasında Rasulullah (sas) vasıtasıyla gönderdiği ilk emrinde OKUMA demiyor… Bilakis OKU diyor.

Ey Rabbim bizlere okumayı sevdir. Seven ve okumaya aşık olan kullarına dünya ve ahirette RAZI OLDUĞUN ŞEYLER nasip eyle.

Bekir Yetginbal – 10 Aralık 2022


Tags:

 
 
 

Bir cevap yazın