Bill Gates’e Neden Onbinlerce Dönüm Arazi Satılmasına Olur Verildi?

Bill Gates’e Neden Onbinlerce Dönüm Arazi Satılmasına Olur Verildi?

Bizleri İslam ile Şereflendiren Âlemlerin Rabbi, Mülkün Sahibi, Şanı Yüce Allah’a Sonsuz Defa Hamd Olsun.

Allah’ın Selamı, Rahmeti ve Bereketi en Başta Ölçü ve Örnek Rasul Hz. Muhammed’in, Ehli Beytinin, Güzide Ashabının, İslam Ümmetinin ve Sizlerin Üzerine Olsun.

Bittikten sonra da ifade edilebilecek bir duayı, Ben yine başlangıçta ifade ediyor ve “Ey Rabbim.. Bu paylaşımımı hayırlara vesile eyle..” diyorum.

Muhterem okuyucularım ve Davetçi gençler

Benim makalelerimi okuyan ve paylaşımlarımı takip eden kardeşlerime sık sık yaptığım bir çağrı vardı hatırlarsanız.

Orada diyordum ki;

Sizden farklı ya da Size aykırı düşünen hatta “Düşüncelerine hiç mi hiç katılmadığınız” kişilerin zaman zaman konuşmalarını dinlemek

ya da yazdıklarını okumak, İSLAMİ ŞAHSİYET sahibi “Davetçi Müslümanlara” ASLA zarar veremez. Bilakis belki bazı “Sabık Malumatlar (Ön Bilgiler)” elde etmesini sağlayabilir…

Bu çağrıyı yaparım da ben takip etmem mi? Elbette ki etmekteyim.. İşte bu cümleden olmak üzere geçen hafta seyrettiğim bir video ve içeriğinde verilen “önemli bir bilgi” bu makalemin konusudur.

Buna geçmeden önce size bir hatırlatma:

TARİH: 9 Aralık 2018..

Bill ve Melinda Gates Vakfı Ortadoğu temsilcisi, Tarım ve Orman Bakanlığı'nı ziyaret etti.. 4 ay sonra Gates Vakfı ve Tarım Orman Bakanlığı arasında “Ortak Çalıştay” gerçekleştirildi..

TARİH: 7 Mayıs 2019..

Gates Vakfı ve Dışişleri Bakanlığı arasında, “Tarımsal Kalkınma (!)" alanında Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Gates Vakfı'yla işbirliği yapmasını içeren “Etki Hızlandırıcı Pilot Uygulama Belgesi” imzalandı.

Bu bilgiler TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI web sitesinde de paylaşıldı

TARİH: 10 Mayıs 2020

Bu konu TBMM gündemine de geldi. Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye Bakanlık ve bu Vakıf arasındaki İŞBİRLİĞİNİ detaylıca açıklaması için yazılı bir soru önergesi verdi.

Abdulkadir Karaduman şunları sordu:

Gates Vakfı’nın Bakanlığınızı ziyaret etme sebebi nedir? Söz konusu vakıf ile yapılan bir işbirliği anlaşması varsa detaylarıyla ilgili kamuoyunu bilgilendirecek misiniz?

Gates Vakfı ile Dışişleri Bakanlığı arasında imzalanan Etki Hızlandırıcı Pilot Uygulama Belgesi’nin sizi ilgilendiren kısmı nedir? Vakıf ile Bakanlığınız arasında nasıl bir işbirliği öngörülmüştür?”

Peki, bakan ne cevap verdi?

Adeta “Cevap yok, Avucunu yala..” dercesine bir tavır takındı ve bu detaylar bildiğim kadarıyla şu ana kadar kamuoyu ile paylaşılmadı.

Kardeşlerim şu tarihi süreç hakkında da bir bilgi verip tekrar asıl konumuza döneceğim inşaAllah..

TARİH: 22 Kasım 1934..

Demokratik Laik vahşi Kapitalist Düzenin banisi M. Kemal, bu tarihte 2644 sayılı bir kanun çıkardı ve hayranı olduğu Avrupa’lıların ısrarla istediği YABANCILARIN TÜRKİYE’DE ARAZİ VE MÜLK EDİNMESİ ile ilgili TAPU KANUNU’ nu çıkardı..

Bu kanun çıkar çıkmaz parası bol Avrupa’lı aç sırtlanlar, başta İstanbul olmak üzere mülk alımlarına başladılar.

TARİH: 03 Temmuz 2003..

M. Kemal’in çıkardığı bu kanunu eksik ve yetersiz bulan ve 15 Mart 2003 de Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan, 03 Temmuz 2003 tarih ve 4916 sayılı kanunla, TAPU KANUNU’ nda Yabancıların mülk edinmesini daha da kolaylaştıran mevzuat değişiklikleri yaptı.

Fakat Anayasa Mahkemesi 14 Mart 2005 bu kanunun bazı maddelerini iptal etti.

TARİH: 29 Aralık 2005..

Erdoğan, Anayasa Mahkemesinin iptal ettiği maddelere yeni düzenlemeler yaparak, halihazırda yürürlükte olan “Yabancıların Mülk, Arazi Edinmesi ile ilgili” 5444 sayılı Kanunu yasalaştırdı.

Gördük ki bu kanunun çıkmasıyla birlikte;

GAP projesine oldum olası ilgi duyan ve burayı kendileri için ARZ-I MEV’UT (Vaad edilmiş Kutsal Topraklar) sayan İsrail vatandaşları Doğu ve Güneydoğu Anadolu dan toprak alımlarına başladı.

İstanbul Fatih / Balat SUR İÇİ bölgesinden yani FENER RUM PATRİKHANESİ çevresinden Ortodoks Hristiyanların yüzlerce ev aldığı bilgisi var.

Keza Ege ve Akdeniz bölgesi özellikle Antalya ve çevresi, başta Ruslar olmak üzere Alman, Fransız, İngiliz, İtalyan vs. Avrupalıların binlerce ev aldılar, bir ilçe büyüklüğünde Alman ve Rus mahalleleri kurdular.

Yine daha yakın tarihte, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed el-Sani’nin annesi Şeyha Moza bint Nasır el-Missned, Kanal İstanbul güzergahında 44 bin 702 metrekare arazi satın aldı.

Bu konu ile alakalı sorulara Erdoğan “Katar Emirinin annesinin ülkemizden gayrimenkul satın almasına mani yasal olarak herhangi bir şey söz konusu mu?” dedi.

TARİH: 10 Şubat 2021..

Bu bilgiye lütfen dikkat edin kardeşlerim.

Yukarıda bir videoyu söz konusu etmiştim.. Ben bu bilgiyi CANLI YAYINDA izledim, sonra da videosu yayınlandı.

Hangi TV kanalı mı?

Recep Tayyip Erdoğan’ın eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Özel TV kanalı BEYAZ TV de..

Konuşmacı Kaan Sarıaydın bey konuşma arasında dedi ki: “Bill Gates, Türkiye’den ONBİNLERCE DÖNÜM arazi satın aldı.. Peki, niçin satın aldı?”

Bu açıklamanın hemen ardından TV yönetmeni yukarıdaki resimde gördüğünüz “BILL GATES TÜRKİYE’DEN NEDEN TOPRAK ALDI” Spot cümlesini iri harflerle yazıp yayınladı.

“Ya Bekir amca bunda ne var, Öküzün altında buzağı mı arıyorsun..?” diyenleriniz olabilir.

Kardeşlerim Bill Gates, herhangi bir ABD vatandaşı gibi Türkiye’deki TAPU KANUNUNUN kendisine verdiği tabii bir hakkı kullanan herhangi bir kişi değildir.

Ve aldığı ONBİNLERCE DÖNÜM, Ahmet amca Mehmet amca yada Ayşe teyzeden parça parça toplanabilecek arazi de değildir.

“Peki, ne olabilir Bekir amca?” diyenlere “Zannı Galip” olarak derim ki “Hazine Arazilerinden” olabilir.

Varsa bir babayiğit AKP milletvekili, bunların yeri ve satış bedellerini bir soru önergesi ile TBMM de sorsun da biz de bilelim..

Benim üzerinde durmak istediğim husus, Onbinlerce yada Yüzbinlerce dönüm arazi ya da bunların bedeli meselesi değildir.

ABD’ nin 18 eyaletinde 1 Milyon Dönümden fazla arazi Bill Gates “KİMDİR?” Dünya çapında bu kadar büyük arazileri niçin satın almaktadır?

Kardeşlerim hatırlarsanız daha önceki paylaşımlarımda Dünya çapında şöylesi büyük bir projesinden bahsederek demiştim ki:

Dünyada bulunan çok çok zengin para babası bazı aileler özellikle de İngiliz asıllı ROTHSCHİLD ailesi, kendilerine ÇİN merkezli yeni bir yapı oluşturdular.

ABD’nin Silikon Vadisinde elde ettikleri tüm Teknolojik birikimini ÇİN’e transfer eden, burayı kendisi için bir ÜRETİM ÜSSÜ haline getiren ROTHSCHİLD ailesi diğer taraftan da tüm ÇİN’ lilere ait Dijital verileri YAPAY ZEKÂ ve Kuantum Bilgisayarları aracılığıyla harmanlayarak ÇİN’ i adeta kendisine bağlı bir Devlet haline getirmiştir.

1 Milyar 400 Milyona yaklaşan Devasa nüfusuyla ÇİN devleti adeta ROTHSCHİLD ailesinin GÜDÜMÜNDE bir Devlete dönüştürülmüştür.

Bu topraklarda “son kararı verenler” görünürde her ne kadar ÇİN’liler gibi ise de Hakikatte ŞEYTANİ PLANLARIN sahibi olan ROTHSCHİLD ailesidir artık.

Maskeli balodaki “ÇİN YÜZLÜ” adam, aslında yine Emperyalist, Katil, Kapitalist Beyaz adamdır.

Bu yeni Devletin resmi adı şimdilik ÇİN HALK CUMHURİYETİ’ dir. Fiiliyatta ise YAPAY ZEKÂ DEVLETİ’dir.

Kısa adıyla, A.B.D. gibi, U.K. Gibi, T.C. gibi şimdi de 21. Yüzyılda yeni bir Devlet var dünyamızda.. Adı: Y.Z.D.

YAPAY ZEKÂ ile öncelikli hedeflene şey, bilgisayar kontrolündeki bir ROBOT’ un çeşitli faaliyetleri “Zeki bir canlıya yani İnsana benzer şekilde” yerine getirme kabiliyetine ulaştırmaktı.

Ama 21. Yüzyıl başlarında yakinen şahit olmaya başladık ki bu teknolojilerin asıl sahibi Batılı aile Şirketleri bu işi sadece “Makine & Üretim Tüketim” ekseninin dışına taşıyıp, İNSAN ODAKLI bir takım çalışmalara yöneldiler.

Nedir “İnsan Odaklı” dan kastım?

“İnsan iradesini, aklını ve son tahlilde de vücudunu tam teslim almak ve insanı bir Robot gibi kullanmak..” isteği.

İşte geliştirdikleri Kuantum bilgisayarlar ve Yapay Zekâ teknolojisi ile bu amaca yönelik DİJİTAL ÇAĞIN yeni bir merhalesine geçerek İnsanların kendilerine ROBOT gibi itaat edeceği ‘Yeni bir Sistem Kurgusu’ gerçekleştirdiler.

Bu kurgunun özü; İnsanlar hakkında elde ettikleri tüm DİJİTAL VERİLER ve insan vücudunda Deri altına monte edilecek bir BİYOMETRİ CİP ile uzaktan "Hacklanebilir İnsan" oluşturmak..

Hatta şimdilerde bunu bir adım daha öteye taşıdılar.

Biyometrik Cip’ e bile gerek kalmadan yeni NANO TEKNOLOJİ ile Biyoloji Laboratuvarlarda üretilen AŞILAR İÇİNE katılacak gözle görülmeyen partüküllerle uzaktan "Hacklanebilir İnsan" oluşturmayı da başarabilmişlerdir.

Böyle bir insan teşbih yerinde ise “YARI ROBOT YARI İNSAN” yani artık O, “Hibrit bir İnsan” dır.

23 Temmuz 2019 tarihli Bloomberg’de çıkan şu habere dikkatinizi çekmek isterim kardeşlerim:

“Bill ve Melinda Gates Vakfı, İngiltere’de tıka basa dolu cezaevlerini işleten Serco’dan hisse satın aldı. Bir sözleşme de yapıldı ve ‘Suçluların Elektronik Çiplenmesi’ için bir anlaşmaya varıldı..”

Kardeşlerim yukarıda Bill Gates “KİMDİR?” diye sormuştum. Sanırım onun kim olduğunu şimdi daha iyi anladınız.

Tabii mesele bununla da kalmıyor.

Bill Gates, Çin Maskeli Beyaz Adamın “YAPAY ZEKÂ DEVLETİ” adına aktif olarak çalışan bir “Piyon” dur.

Teşbih yerinde ise “Zurnanın Son Deliğidir..” Onun aynı Elon Musk gibi sadakatle bağlı olduğu varlık Y.Z.D. dir.

Bu konunun biraz daha derinine nüfuz ettiğimizde Y.Z.D. ve onun arkasındaki asıl iradenin halk arasındaki adıyla SATANİSTLER yani “Şeytana Tapan” dev bir kadronun olduğu görülür.

Bu son zikrettiğim husus aslında başlı başına bir makale konusu. Buna burada girmek, daha fazla zamanınızı almak istemiyorum.

Arzu edenler internet ortamında bu bilgiyi veren birçok araştırmacı yazarın makale ve videolarına ulaşabilir. Mesela Mehmet Ali ÖNEL beyin paylaşımlarına bakabilirsiniz.

Şimdi soru şu:

Ey Recep Tayyip Erdoğan böylesi bir yapının has ve pis adamı olduğunu bildiğin halde Bill Gates’e NEDEN ONBİNLERCE DÖNÜM arazi satılmasına OLUR VERDİN?

Ey Erdoğan, Senin ülken halkına da Biyometrik Cip takmak, yarı Robot yarı İnsan yapmak için alttan alttan çalışan bu ekibi ve bu adamı hala tanıyamadın mı?

İnsanı ve toplumu ifsat etmede zirveye çıkmış, gariban Afrika halkını Aşı çalışmalarında denek olarak kullanmış ve

Aşıladığı binlerce Afrikalı genç kızın ömür boyu KISIR KALMALARINA neden olmuş, bitkiler ve insanların GENLERİ üzerinde

“Kedinin Fareyle Oynadığı gibi” oynayan bir haine nasıl olurda güzel ülkemin topraklarını peşkeş çekersiniz?

Hiç mi Allah’tan Korkmazsınız?

21. Yüz yılın “GIDA YÜZYILI” olacağını, en Stratejik değerin “GIDA” olacağını, bu nedenle bir karış toprağın ALTINDAN da daha kıymetli hale geleceğini ön göremiyor musunuz?

İslam’a göre 3 çeşit mülkiyet vardır:

1.Özel Mülkiyet, 2.Kamu Mülkiyeti, 3.Devlet Mülkiyeti

Bu 3 çeşit mülkiyet içerisine “Hangi şeylerin dâhil olduğu” Allah’ın kitabı ve Rasulünün Sünnetinde tafsilatlıca açıklanmıştır. Yani mülkiyetlerle ilgili çerçeveyi de çizen Allah’tır.

Kapitalizm nizamının hâkim ve hükümran olduğu şu dünyada, İslam’a göre Allah’ın “Kamu mülkiyeti ve Devlet mülkiyeti” olarak belirlediği her şey maalesef Bill Gates örneğinde olduğu gibi,

Kapitalist devletlerce “ÖZELLEŞTİRME” adı altında özel sektöre, şirketlere “Özel Mülkiyet” olarak “Altın Tepsi” içinde sunulmaktadır..

Örnek mi istiyorsunuz, işte petrol ve doğalgaz yatakları, madenler, barajlar, ormanlar.. Size daha onlarca örnek verebilirim.

Devlet, çok yararlı bir kurumsal araçtır. Güçtür, kuvvettir, toplum için bir rahmettir. Yeter ki İslami bir vasfa haiz olsun.

Ama “İslami vasfa haiz olmayan Devlet”, insanlık ve İslam ümmeti için bir zillettir. Bu nedenle “İslami bir Devlete” sahip olmayı Rabbimiz Müslümanlara farz kılmıştır.

Rabbim Nusret eder de arz üzerinde bir gün İSLAM DEVLETİ kurarsak – ki kuracağız inşaAllah- O zaman Emperyalist kâfirlere adeta hibe edilen bütün arazilerimizi, petrol ve doğalgaz yataklarımızı, madenlerimizi, barajlarımızı ve ormanlarımızı onlardan geri alacağız.

Kardeşlerim satırlarımı şu dua ile bitiriyorum:

“Ey mülkün sahibi ve alemlerin Rabbi olan şanı yüce Allah’ım.. Ne olur bize Senin kitabın Kur’an’ı ve Senin Rasulünün Sünnetini esas alan, İSLAM ANAYASASI ve KANUNLARINI Dâhili ve Harici siyasetinde tatbik eden İSLAMİ BİR DEVLETİ şu Mübarek üç aylar içinde NASİP EYLE Allah’ım..” Amin Amin

Kardeşiniz Bekir Yetginbal / 17 Şubat 2021


Tags:

 
 
 

Bir Cevap Yazın